Apie mus

Apie mus

UAB Florovitas

Kokybiškiausios spirulinos augintojas Europoje. Mūsų mokslininkų sukurta auginimo technologija, užtikrinanti auginimo terpės savalaikį aprūpinimą maisto medžiagomis bei fotosintezės procesą, mėlynojo pigmento fikocianino (kaip spirulinos kokybė rodiklio) kiekį biomasėje padidina iki niekur kitur nesutinkamų 17-20%

Išnaudodami savo intelektualiąsias galimybes, mes jau daugiau kaip 20 metų pritaikome efektyvias dumblių auginimo ir fitocheminių medžiagų gavybos technologijas, kuriame ir gaminame biofarmacinius preparatus.

Veiklos sritys

Įmonės veiklos kryptis yra natūralios kilmės biopreparatai. Įmonės veiklos sritys apjungia biologijos ir technikos mokslo galimybes. Tai biologinių procesų ir sistemų naudojimas žemės ūkyje, pramonėje, medicinoje. Įmonės veikla pagrįsta mikrobiologijos ir biochemijos pažanga, kuri leidžia išplėsti praktines biotechnologijos galimybes.

Įmonės tikslai

Apjungti Lietuvos ir kitų valstybių mokslinį potencialą, jį pritaikyti gamybos technologijose, mažinti biosferos užterštumą, siekiant sumažinti Lietuvos priklausomybę nuo importuojamų neatsinaujinančių ir kitų žaliavų, efektyviau naudoti žemės ūkio išteklius, mažinti aplinkos užterštumą, šiltnamio efektą.

Adresas

Dubysos g. 1, Kulautuva, 53478 Kauno rajono savivaldybė

Telefonas

+370 674 25583

El. paštas

labas@lietuviskaspirulina.lt

Moksliniai darbai, naujovės ir jų diegimas į gamybą yra neatsiejama įmonės darbo veiklos dalis

Biofarmaciniai preparatai

Šie preparatai tarnauja kaip profilaktinės priemonės prieš organizmo apykaitos nepakankamumus ir daugelį susirgimų, pvz. vėžį, kraujotakos ligas, virškinimo sutrikimus, organizmo atskirų funkcijų nepakankamumus.

Biodegalų gamyba

Procesai vykstantys biodegalų gamyboje pagrįsti biotechnologijų ideologijos. Gamybos procese, naudojant biotechnologijų procesus, dumbliai priverčiami sintetinti reikalingas medžiagas, iš kurių gaminami biodegalai: biodyzelinas, biobenzinas, biodujos.

Mikrodumblių kultivavimas

Mikrodumbliai yra nepakeičiamas natūralių vitaminų, baltymų, įvairių organinių rūgščių ir kitų organinių junginių bei mikroelementų šaltinis. Įmonė palaiko glaudžius ryšius su pasaulio mokslininkais ir praktikais dirbančiais algologijos srityje.