Lietuviška skysta spirulina 250gr ⟨ Bioactive SPORT ⟩

Lietuviška skysta spirulina 250gr ⟨ Bioactive SPORT ⟩

5 atsiliepimai

24.50

 • Stiprina raumenis
 • Didina aktyvumą
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Didina ištvermę
 • Mažina nuovargį
 • Tinka laikantis dietų

Šviežia melsvadumblio Spirulina platensis biomasė su fruktoze. Rekomenduojama naudoti žmonėms turintiems didelius fizinius krūvius, gyvenantiems aktyvų gyvenimą, sportuojantiems. Produkte yra mitybai būtini baltymai su visaverčiu aminorūgščių kompleksu.

4777000028360
Gamintojas:
Lietuviška skysta spirulina BIOACTIVE SPORT

24.50

Į krepšelį
Pirkti dabar
SKU: 4777000028360 Category:

Skysta lietuviška spirulina, tai natūralios, šviežios Spirulina platensis biomasės ir fruktozės derinys. Produktas turtingas fikocianinu, chlorofilu, superoksido dismutaze, gamalinoleno rūgštymi, karotenoidais, β-karotenu, zeaksantinu.

 

Kokybiškiausia laikoma šviežia spirulina, t. y. naudojama produktuose termiškai ir fiziškai neapdorota. Šviežia spirulina yra iki 10 kartų efektyvesnė nei apdorota. Kitaip nei džiovintuose spirulinos produktuose yra išsaugomos beveik visos maistinės melsvadumblio savybės

Spirulina subalansuoja žarnyno mikroflorą, intensyviai šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas, stiprina raumenis, didina aktyvumą, didina ištvermę, mažina nuovargį, stimuliuoja medžiagų apykaitą, gerina kepenų veiklą, stiprina nervų sistemą.

 

Spirulina platensis esančių ypatingų medžiagų – bioprotektorių, biokorektorių ir biostimuliatorių – nėra nė viename natūralios kilmės produkte.

Vartojimas ir laikymas:

Vartoti po 10 – 15 gramų per dieną su maistu arba užsigeriant skysčiais. Produktas yra saldus (dėl natūralaus konservanto – fruktozės), todėl galima dienos dozę praskiesti 100 gr. geriamojo ar mineralinio vandens ir suvartoti dienos bėgyje. Produkto užtenka iki 30 dienų. Nepatartina vartoti vakare, nes spirulina didina gyvybingumą ir gali apsunkinti miegą. Laikyti ne aukštesnėje kaip +20 laipsnių temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje, tamsioje vietoje. Pradarius laikyti šaldytuve.

Pristatymas ir grąžinimas:

Prekės pristatomos per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Prekes galima grąžinti per 14 d. nuo jų įsigijimo (tik jeigu produktas nebuvo atidarytas ir yra su nepažeista gamintojo pakuote).

 

Daugiau informacijos apie prekių pristatymą ir grąžinimą skaitykite Prekių pirkimo – pardavimo taisyklėse.

Play Video

Tai žinoti labai svarbu!

Spirulinos kokybę apsprendžia bendras mėlynojo pigmento fikocianino kiekis biomasėje. Kuo didesnis šio pigmento kiekis spirulinos biomasėje, tuo spirulina yra efektyvesnė.

 

Norime atkreipti dėmesį, jog Lietuvos rinkoje vyrauja įvežtinė spirulina. Dažniausia tai pigi, žemos kokybės ir abejotino švarumo produkcija su žemu, vos 1-5% fikocianino kiekiu. Apie teigiamą tokios spirulinos poveikį žmogaus organizmui neverta ir kalbėti, nes spirulinos biomasės veiklumas išryškėja, kada fikocianino joje yra ne mažiau kaip 12 procentų.

Lietuvoje užaugintos spirulinos milteliai

Lietuvoje užaugintos spirulinos milteliai, fikocianino kiekis ~ 20%

Įvežtiniai spirulinos milteliai, fikocianino kiekis 1-5%

5 atsiliepimai apie Lietuviška skysta spirulina 250gr ⟨ Bioactive SPORT ⟩

 1. Renatas

  Naudoju šį produktą daugiau kaip pusmetį. Pirmuosius rezultatus pajutau praėjus kažkur trims savaitėms. Labai padidėjo ištvėrmė. Baigiantis treniruotei daug mažiau jaučiamas nuovargis.

 2. Vaida

  Esu išbandžiusi įvairiausius spirulinos produktus ir prisipažinsiu, poveikis buvo labiau teorinis. Ir tik vėliau sužinojau, jog pas mus paplitusioje spirulinoje to mėlyno pigmento kiekis yra labai mažas. Aplamai apie jį niekas nekalba. Niekur nėra jokios sudėties, nieko. Ši spirulina veikia, tikrai veikia. Gal todėl ir sudėties ir visos kitos informacijos gamintojas visiškai neslepia. Tai tikras energijos užtaisas!

 3. Kotryna

  Fiziškai jaučiuosi daug stipresnė, turiu daugiau energijos. Esant nuovargiui daug greičiau atsistatau. Vartoju beveik pusę metų, nežinau ar tai nuo spirulinos, bet nagai, plaukai greit auga, ko niekada anksčiau nebūdavo!

 4. Jūratė

  Tai tik mano vienos nuomonė, tačiau jei keliate klausimą ar verta pabandyti – atsakymas taip! Tikrai verta ir tai tikrai veikia! Naudoju penktą buteliuką todėl tikrai galiu pasakyti jog visiškai kitaip jaučiuosi, energijos pilna, nebežinau kas yra nuovargis, oda tapo lygesnė ir tampresnė. Tikrai rekomenduoju.

 5. Mantas

  Prisipažinsiu, nemėgstu nieko saldaus, todėl reikėjo trupučio laiko priprasti. Vėliau pradėjau šią spiruliną tiesiog skiesti su mineraliniu vandeniu ir tai pasirodė esą tobulas variantas. Visada su savimi nešiojuos nedidelį buteliuką ir gurkšnoju kada noriu. O efektas tikrai yra. Jaučiuosi visiškai kitaip nei anksčiau. Nėra nuovargio. Tiksliau gal jis ir yra, tačiau visiškai kitoks. Jėgos atsistato labai greitai.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Melsvadumblio Spirulina platensis ląstelių sienelėse nėra celiuliozės, tai sąlygoja labai gerą dumblio biomasės pasisavinimą (iki 98 procentų).  Spirulina ne tik yra turtingas vitaminų ir mikroelementų šaltinis, bet dar ir padidina pastarųjų pasisavinimą, veikia kaip atskirų medžiagų pasisavinimo katalizatorius, prebiotikas.

VITAMINAI

mg/kg

Vitaminas A

35000 TV

Vitaminas В1

1,5

Vitaminas B2

17

Vitaminas B5

11

Vitaminas В6

22

Vitaminas В12

1,6

Vitaminas Е

190

Folinė rūgštis

15,5

Vitaminas PP

118

Biotinas (H)

2,5

RIEBIOSIOS RŪGŠTYS

mg/kg

Miristo rūgštis

600

Palmitino rūgštis

1650

Palmitoleino rūgštis

1490

Heptadekano rūgštis

120

Linoleno rūgštis

10920

Stearino rūgštis

353

Gama–linolinė rūgštis

8750

Beta–linolinė rūgštis

1600

Oleino rūgštis

2500

AMINO RŪGŠTYS

% nuo bendro baltymų kiekio

Izoleucinas

5,6

Leucinas

8,7

Lizinas

5,1

Metioninas

2,6

Fenilalaninas

4,5

Treoninas

5,4

Triptofanas

1,5

Valinas

7,5

Alaninas

7,3

Argininas

6,5

Asparto rūgštis

9,1

Cistinas

1,0

Glutamo rūgštis

12,6

Glicinas

4,8

Histidinas

1,5

Prolinas

4,3

Serinas

5,2

Tirozinas

4,6

MINERALINĖS MEDŽIAGOS

mg/kg

Kalcis

1180

Fosforas

8280

Geležis

528

Natris

344

Chloras

4200

Magnis

1663

Cinkas

3

Kalis

14353

Varis

5

Jodas

3

Selenas

12

RODIKLIAI

%

Baltymai

64,8

Angliavandeniai

17,8

Riebalai

4,5

Mineralinės medžiagos

4,2

Ląsteliena

1,6

PIGMENTAI

%

Fikocianinas

apie 17

Chlorofilas

1,15

Karotinoidai

0,5

Beta karotenas

0,2

Zeaksantinas

0,1

Superoksido dismutazė (SOD)

53100 TV

 

Perkant kartu visada pigiau!

Kaina už visus tris: 42.57